نتایج جستجو برای عبارت :

Link1

مقدمهعمود الفسطاطستون دین وجه الدینسیماى دینبین الایمان و الکفرمرز ایمان و کفرقره عین النبىفروغ دیده پیامبر صاول ما ینظرفیهنخستین عملى که بررسى.مستخف الصلاةسبک شمارنده نمازنقر الغرابکلاغ وارهالصلاة متکاسلاکاهلى در نمازتمام الصلاة شتابزدگى در نمازاسرق الناسبدترین دزد:ترک الجمعة ترک نماز جمعه الزکاة و الصلاة نماز و زکات الغیبة و الصلاة :غیبت و نماز
الصلاة و حق الوالدیننماز و احترام به پدر و مادرالصلوتینتفاوت دو نمازالصلاة تنهى عن
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی زود گذشت (با کیفیت 320)
تنظیم ، میکس و مسترینگ: مسعود جهانی / شعر و ملودی: مهدی دارابی
Download New Music Meisam Ebrahimi – Zood Gozasht
به همراه متن آهنگ

برای دانلود آهنگ با کیفیت اورجینال روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ

یادم نمیره هر چی میره جلو بدتر میش
دانلود آهنگ جدید بابک مافی وای دلم با کیفیت عالی
Download Music Babak Mafi Vay Delam
متن آهنگ وای دلم بابک مافی
قشنگترین احساس دنیا رو بهت داد دلم هر بار ازش غافل شدی به گریه افتاد دلم با همه احساسش برات دیوونگی کرد دلم انگار فقط به خاطر تو زندگی کرد دلم وای دلم وای دلم وای دلم ساده بود وای دلم وای دلم همیشه آماده بود دل بیچاره از چشم تو افتاده بود … وای دلم وای دلم وای دلم ساده بود وای دلم وای دلم همیشه آماده بود دل بیچاره از چشم تو افتاده بود …
دل عاشقی میکر
یکی از دلایل بسیار مهم بسیاری از گناهان از جمله بی‌حجابی، تأثیرپذیری از محیط و اجتماع است. مثال بارز این نوع از بی‌حجابی را در دانشگاه‌ها می‌توان دید. چراکه دختران دانشجو یا در اثر جو زدگی و یا برای فرار از تمسخر دانشجویان پسر و دانشجویان دختر بی‌حجاب، چادر و حجابشان را کنار می‌گذارند.این‌گونه از افراد در توجیه کنار گذاشتن حجاب ضرب‌المثل غلط «گر خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت باش!» را بیان می‌کنند. درحالی‌که اگر همه افراد جامعه مسیر اش
http://mseverett.blog.macc.nsw.edu.au/2017/05/science-awards.html?showComment=1577694205998#c7154279607019300228
http://mseverett.blog.macc.nsw.edu.au/2017/04/hsie-awards.html?showComment=1577694861185#c6049444177185075864
http://mseverett.blog.macc.nsw.edu.au/2017/04/easter-hat-parade.html
http://mseverett.blog.macc.nsw.edu.au/2017/04/mission-day.html
http://mseverett.blog.macc.nsw.edu.au/2017/02/welcome.html
https://blog.seniorennet.be/ani/reageer.php?postID=2138785
https://blog.seniorennet.be/ani/reageer.php?postID=2291641#reactieform
https://blog.seniorennet.be/ani/reageer.php?postID=2288746#reactieform
https://blog.seniorennet.be/ani/reageer.php?postID=2286037#reactieform
https://blog.seniorennet.be/ani/reageer.php?postID=2285373#reactieform
بشاره الشیعه  {2}
بشاره الشیعه  {3} فهارس

بشارة الشیعة

تألیف:
المحدّث الفقیه المولی محمّد محسن بن مرتضی
 الشهیر بالفیض الکاشانـى

تحقیق:
السیّد محمّد الحسینـىّ النیشابوری

ناشر: دار أنباء الغیب للتحقیق والنشر

فهرس المطالب

نبذة عن حیاة المؤلّف............................. 5
أقوال العلماء فیه................................... 6
أساتیذه...............................................7
تلامیذه.................................................9
مصنّفاته.............................................. 9
هذا الکتاب.........
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی یکی به دو با کیفیت عالی
Download New Music Saman Jalili Yeki Be Do متن آهنگ یکی به دو سامان جلیلی
چه خوبه وقتی کی داری که هی دل نگرانت میشه میره میاد بی قرارت میشه هر چقدر یکی به دو کنی باز دلدارت میشه … دل نگرانت میشه میره میاد بی قرارت میشه هر چقدر یکی به دو کنی باز دلدارت میشه میدونی که چه جوری که رو تو حساسه دلم همه جوره پات میمونم با تو رو راسته دلم نمیدونم که میدونی پر از احساسه دلم … میدونی که چجوری که رو تو حساسه دلم همه جوره پ
آهنگ مهدی احمدوند خلسه
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خلسه با کیفیت اورجینال
Download New Music Mehdi Ahmadvand Khalse
متن آهنگ خلسه مهدی احمدوند
چشماتو میبندم با دستام از پشت چشمای تو صد بار زندم کرد بعد کشت تا صبح توی گوشت میگم هی از عشق نبودنت واسم آسون نیست هضمش شوخی شوخی حسم به تو شدید شد حتی ضربان قلبم از این بدتر شد یکی ولم کرد رفت و تو اومدی قلبم شبیه قبلا شد شبی که قلب تو شریک قلبم شد بیا جلو یهو دلم تنگت شد سر تو عقلم با دلم جنگش شد قبل تو همش تو خلسه از
دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی منو دعا کن (با کیفیت عالی)
Download New Music Pouya Bayati Mano Doa Kon
به همراه متن آهنگ

متن آهنگ منو دعا کن پویا بیاتی
بگو قلبش گرفته بهونه بگو چشمش یه کاسه ی خونه بگو رفیق بگو نمیتونه به خدا بگو منو بهش برسونه به خدا بگو منو بهش برسونه بگو خسته است بگو بی قراره بگو تنهاست کسی رو نداره مث بارون میاد که بباره بگو آرزوش فقط زیارت یاره بگو آرزوش فقط زیارت یاره داره کربلا میشه خیال محالم رو دلم نشسته غم عالم من دل شکسته رو اگر نپذیرن میش
دانلود آهنگ احمد سلو رد تماس

آهنگ احمد سلو رد تماس
دانلود آهنگ جدید احمد سلو رد تماس با کیفیت اورجینال
Download New Music Ahmad Solo Rade Tamas
متن آهنگ رد تماس احمد سلو
وقتی یاد اون که میوفتم تموم قلبم از درد میشه معذرت میخوام اگه این آخرا تماس تو رد میشه من یه دیوونم که حتی از خودش و از دلش رد میشه خوب میدونم که همین روزا میری رابطمون سرد میشه من روانی دیوونه کسی حالشو نمیدونه کسی نمیدونه چی کشیده دلش آشوبه همه روزاشو تو این خونه به یاد اونه و میخونه به یاد ا
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده من و تو
آهنگ محسن ابراهیم زاده من و تو
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده من و تو با کیفیت اورجینال
Download New Music Mohsen Ebrahimzadeh Mn O To
متن آهنگ من و تو محسن ابراهیم زاده
هر بار منو میبینی اخمات تو همه آخه هر روز دیدنت واسم بازم کمه دوست دارم میدونی عذابم نده قهرای طولانی واسه هردومون بده آهای بارون تو خودت شاهدی من چه حالیم با اون آهای بارون دونه دونه تو بریز رو آرزوهامون شب من و تو خیابون نم بارون زده دل به هیشکی به غیر ا
بشاره الشیعه  {2}
بشاره الشیعه  {3} فهارس

بشارة الشیعة

تألیف:
المحدّث الفقیه المولی محمّد محسن بن مرتضی
 الشهیر بالفیض الکاشانـى

تحقیق:
السیّد محمّد الحسینـىّ النیشابوری

ناشر: دار أنباء الغیب للتحقیق والنشر

فهرس المطالب

نبذة عن حیاة المؤلّف............................. 5
أقوال العلماء فیه................................... 6
أساتیذه...............................................7
تلامیذه.................................................9
مصنّفاته.............................................. 9
هذا الکتاب.........
ای دل عبث مخور غم دنیا را     فکرت مکن نیامده فردا را
این دشت خوابگاه شهیدان است     فرصت شمار وقت تماشا را
از عمر رفته نیز شماری مکن     مشمار جدی عقرب و جزا را
آرامشی ببخش توانی گر     این دردمند خاطر شیدا را
ای دوست تا که دسترسی داری    حاجت برآر اهل تمنا را
زیرا که جستن دل مسکینان     شایان سعادتیست توانا را
مریم بسی به نام بود لیکن     رتبت یکی است مریم و عذرا را
خودرأی می نباش که خودرایی     راند از بهشت آدم و حوارا
پاکی گزین که راستی
//

ریشه بی‌حجابی در درصد بالایی از کسانی که حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کنند عادت است، عادت به بی‌حجابی، چراکه اقتضای بی‌توجهی خانواده و فرهنگ غالب در محل زندگی و رشد و نمو آن‌ها بی‌حجابی بوده است.
حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام پیروی از عادت‌ها را دشمنی معرفی می‌کنند که مانع رسیدن به کمالات و درجات عالیه است:
«العادَهُ عَدُوٌّ مُتَمَلِّک؛ عادت، دشمنی است که انسان را در تملّک خود دارد.»[۱]
«غَیرُ مُدرِک الدَّرَجاتِ مَن أطاعَ العادا
//

احتمالاً شما هم جمله که «آدم باید دلش پاک باشد» را زیاد شنیده‌اید؟! و شاید خودتان هم از آن استفاده کرده باشید؟!
معمولاً وقتی صحبت از دین و دین‌داری می‌شود، یکی از توجیهات و راه‌های فرار از تن دادن به دستور دین، این جمله است!
به‌عنوان‌مثال وقتی به کسی گفته می‌شود که «این چه لباسی است که پوشیده‌ای، تشبه به کفار حرام است؟ یا پوشیدن لباس‌های جلف و سبک شرعاً جایز نیست، یا رعایت حجاب واجب است» می‌گوید: «دلت باید پاک باشد!».
اگر قرار بود که
آیات زیادی در قرآن وجود دارد که بیان می‌کند اکثر مردم از عقل، آگاهی، ایمان، صداقت و… بی‌بهره‌اند.
«وَإِن تُطِع أَکثَرَ مَن فِی الأَرضِ یُضِلّوکَ عَن سَبیلِ اللَّهِ؛ اگر از اکثر مردم پیروی کنی، تو را از راه خدا گمراه می‎کنند‌.»[۱]

افراد بسیار زیادی وجود دارند که باوجود فساد جامعه و بی‌حجاب بودن افراد حجاب و عفت خود را هم حفظ می‌کنند و مسیری را غیر از مسیر اکثریت طی می‌کنند و حتی بسیاری از افراد جامعه را با خود همراه می‌کنند بااین‌وجود
//

یکی از علل بی حجابی دختران و زنان دوست و هم‌نشین، بی حجاب است. مؤمنین موظفند که دوستان و اطرافیان خود را امر به معروف و نهی از منکر کنند و اگر اثر نکرد با حفظ احترام و بدون تحقیر و توهین از آنها دوری کنند. چرا که هم‌نشین فاسد کم کم روی ما تأثیر منفی خواهد گذاشت چه آن کسی که امیدی به هدایتش نیست یا آن کسی که ما توانایی هدایت و ارشادش را نداریم.
حضرت رسول‌الله صلی‌الله علیه و آله درباره لزوم خودداری از دوستی با افراد ناصالح می‌فرمایند: «الْ
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی زود گذشت (با کیفیت اورجینال)
Download New Music Meysam Ebrahimi Zod Gozasht
به همراه متن آهنگ و تیزر تصویری آهنگ
تیزر تصویری آهنگ زود گذشت
نمایشگر ویدیو
00:00

01:00
متن آهنگ زود گذشت میثم ابراهیمی
یادم نمیره هر چی میره جلو بد تر میشه چند وقته که تو رفتی حواسمو پرت میکنم
اما من به سختی میتونم یادم بره انگار پیشم نشستی آخه تو واسم نفسی
عاشق مگه میتونه عشقشو ول کنه جای خالیشو با یکی دیگه بتونه پر کنه
مگه میتونه که بگذره از اون همه خاطره خ
دانلود آهنگ جدید بابک مافی به نام حواسم نیست
Download New Music Babak Mafi Havasam Nist
به همراه متن آهنگ و موزیک ویدیو

تیزر تصویری آهنگ حواسم نیست
نمایشگر ویدیو

متن آهنگ حواسم نیست بابک مافی
باز خوندم واسه تو همون جوری هنوز موندم واسه تو میمیرم بگی به من احساستو میمیرم میمیرم میمیرم حواسم نیست شدی همه کس من حواسم نیست تویی دلواپس من حواسم نیست شدی همه کس من حواسم نیست تویی دلواپس من
همه دیدن که میخندم وقتی اینجایی همه دیدن که میمیرم وقتی تنهایی واق
//

حضرت امیر المؤمنین علی علیه السّلام درباره ضرورت تحمیل فضائل بر نفس (یا همان خودسازی) برای کنترل شهوات می‌فرمایند:
«فضایل اخلاقی را بر نفس سرکش خود تحمیل کن، چراکه خواهش طبیعی بشر بر شهوات و رذایل اخلاقی است.»[۱] فلذا اگر نفس بر خوبی‌ها و فضائل عادت نکند انسان را به‌سوی شهوات و رذائل خواهد کشاند و او را بر اطاعت از خود وادار خواهد کرد لذا به فرموده حضرت رسول‌الله (صلی‌الله علیه و آله) «بزرگ‌ترین دشمن انسان نفس اوست»[۲] زیرا نفس فریب دشم
//
مقصود ما از این نوشته این است که چطور می توان عفت مردان را اندازه گیری کرد، به عبارت دیگر مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان چیست؟

حضرت امام علی علیه‌السلام درباره مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان می‌فرمایند:
«عِفَّتُهُ (الرَّجُل) عَلی قدرِ غَیرَتِهِ؛ پاک‌دامنی مرد به اندازه غیرت اوست.»[۱]

آری هر چه غیرت بیشتر باشد پاک‌دامنی بیشتر است. حضرت امام علی علیه‌السلام در حدیثی دیگر می‌فرماید:
«ما زَنی غَیورٌ قطُّ؛(مرد غیور)
کتاب های قصه کودکی ای که در این مطلب معرفی می شوند همگی یا چندجلدی هستند یا شامل چندین داستان در یک کتاب هستند. کتاب ها بیشتر با محوریت حیوانات هستند.در این مطلب ما ۷ کتاب داستان کودک معرفی می‌کنیم؛ لیست کتاب های که در این مطلب در این قسمت آورده شده اند:
جدول داستان های پیش دبستانی
قصه‌هایی برای ۱ تا ۶ ساله‌ها
لنگه جوراب گمشده و ۱۰ قصه دیگر
دایناسوری که حمام نمی‌رفت و ۱۱ قصه دیگر
دندان درد تمساح کوچولو و سه قصه دیگر
شتری با سه کوهان و ۴ قصه د
//

متأسفانه امروزه برخی زنان به بدترین و محرک‌ترین شکل ممکن خود را در کوچه، خیابان، محل کار و تحصیل و فضای مجازی عرضه می‌دارند و در جامعه فساد ایجاد می‌کنند و معتقدند که بی‌حجابی آن‌ها به دیگران مربوط نیست، درحالی‌که خانم بی‌حجاب با عدم رعایت حجاب نه‌تنها به وظیفه شرعی و دستور الهی عمل نمی‌کند، بلکه با بی‌حجابی خود باعث آسیب و لطمه زدن به دیگران می‌شود، مانند اینکه:

۱. مرد پاک‌دامنی که دوست ندارد به این خانم نگاه کند، مجبور است سرش
هر چیزی زکاتی دارد؛ مصرف وجوهات شرعی در محل خود، زکات مال است، آموزش به کسی که اهلیت یادگرفتن دارد، زکات علم است[۱]، نیکوکاری زکات نعمت‌هاست٬ و وساطت کردن [و کارگشایی] زکات مقام است٬ و بیماری‌ها زکات بدن‌هاست٬ و بخشودن زکات پیروزی است٬ و هر آنچه که زکاتش داده شود از نابودی حفظ می‌گردد.[۲]

زیبایی هم زکات دارد و زکات زیبایی عفت و پاک‌دامنی است.[۳]
و البته هر چیزی آفتی دارد و آفت زیبایی، غرور و خودبزرگ‌بینی است.[۴]
نکته بسیار قابل توجه اینکه ب
//

یقیناً یکی از مهم‌ترین عوامل سعادت و یا شقاوت انسان‌ها در دنیا و آخرت خانواده و تربیت خانوادگی است چراکه خانواده اولین و مؤثرترین محیط آموزشی و تربیتی انسان است که به حالات فکری، روحی، روانی و رفتاری انسان شکل می‌دهد. چون مهم‌ترین سالهای زندگی انسان ازلحاظ تربیتی و شکل‌گیری شخصیت، در محیط خانواده طی می‌شود.
لذا عدم رعایت حجاب توسط مادر و ارتباط پدر و مادر با نامحرم بدون توجه به موازین اخلاقی و اسلامی، موجب کاهش حساسیت‌های فرزندان
دانلود آهنگ جدید Drake به نام In My Feelings
Download New Music Drake In My Feelings
به همراه متن آهنگ
متن آهنگ in my feelings از drake Kiki do you love me Are you riding Say youll never ever leave from beside me Cause I want ya and I need ya And Im down for you always Kb do you love me Are you riding Say youll never ever leave from beside me Cause I want ya and I need ya And Im down for you always Look the new me is really still the real me I swear you gotta feel me before they try and kill me They gotta make some choices they runnin out of options Cause Ive been goin off and they dont know when its stoppin And when you get to toppin I see that youve been learnin And when I take you shoppin you spend it like you earned it And when you popped of
لیست کتاب های رولد دال که در این مطلب می خوانید:
۹ کتاب کودک از رولد دال
جیمز و هلوی غول پیکر
آقای روباه شگفت انگیز
ماتیلدا
غول بزرگ مهربان
انگشت جادویی
چارلی و کارخانه ی شکلات سازی
چارلی و آسانسور شیشه ای
دنی، قهرمان جهان
تشپ کال

داستان های کوتاه و رمان های کودک "رولد دال"
رولد دال یکی از معروفترین نویسندگان کتاب کودک است و کتاب های او سال های زیادی در لیست پرفروشترین کتاب های کودکان بوده اند. تا جاییکه در خیلی از مطالب مربوط به کتابخوانی کو
برای نمایش یک پیغام بصورت notification از دستور زیر استفاده میکنیم:
notify-send 'title' 'message'
notify-send -u critical "job complete"
zenity --timeout=180 --notification --text "salam behrooooooooooooooz"

برای نمایش یک پیغام بصورت messageBox که بصورت یک ویندوز ظاهر شود و متنی را به نمایش گذارد از دستور زیر استفاده می‌شود:
zenity --error --text="An error occurred\!" --title="Warning\!"
find /usr | zenity --progress --pulsate --auto-close --auto-kill --text="Working..."

zenity --question --text="Do you wish to continue/?"
zenity \
--info \
--text="<span size=\"xx-large\">Time is $(date +%Hh%M).</span>\n\nGet your <b>coffee</b>." \
--ti

عفاف در کتب لغت:
1- «حاصل شدن حالتی برای نفس و جان آدمی که به‌وسیله‌ی آن از غلبه و تسلّط شهوت جلوگیری می‏شود.»[1]
2- «حفظ نفس از تمایلات و شهوات نفسانی است همان‌گونه که تقوی حفظ نفس از ارتکاب به محرمات، خلاف و عصیان، است.»[2]
عفت از منظر شهید مطهری (ره):
عفت، حالتی نفسانی است به معنی رام بودن قوه شهوانی تحت حکومت عقل و ایمان.[3]
عفاف در احادیث:
امام علی علیه‌السلام درباره حقیقت عفت می‌فرماید:
«الصَّبْرُ عَنِ الشَّهْوَةِ عِفَّة؛ عفت، مقاومت
//

0 177

اشتراک گذاری

حضرت امیرالمؤمنین علیه‌السلام می‌فرمایند:
«إِنَّ أَصْلَ الْعَقْلِ الْعَفَافُ وَ ثَمَرَتَهُ الْبَرَاءَهُ مِنَ الْآثَامِ وَ أَصْلَ الْعَفَافِ الْقَنَاعَهُ وَ ثَمَرَتَهَا قِلَّهُ الْأَحْزَانِ؛ ریشه عقل، عفت است و میوه‌اش خودداری از گناه و ریشه عفت قناعت است و میوه‌اش کم شدن اندوه‌ها»[۱]
و نیز می‌فرمایند:
«مَنْ عَقَلَ عَفَ؛ کسی که عاقل باشد، پاک‌دامن می‌شود.»[۲]
و درجایی دیگر می‌فرمایند:
«یسْتَدَلُّ عَلَی عَ
دانلود آهنگ رقص عروس و داماد
آهنگ برای رقص دو نفره و تکی عروس داماد تانگو زومبا سالسا چاقو
دانلود آهنگ شاد احمد سعیدی

پخش‌کننده صوت
برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.
.
.
دانلود آهنگ ناری ناری علیرضا روزگار
پخش‌کننده صوت
.
.
دانلود آهنگ اشکین ۰۰۹۸ رعنا
پخش‌کننده صوت
.
.
دانل
//

0 2

اشتراک گذاری پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند:
مَوْتُ الاِْنْسانِ بِالذُّنوبِ اَکْثَرُ مِنْ مَوْتِهِ بِالاَجَلِ وَ حَیاتُهُ بِالبِرِّ اَکْثَرُ مِنْ حَیاتِهِ بِالْعُمُرِ؛
مرگ انسان‌ها در نتیجه گناهان، بیشتر از مرگ آن‌ها در نتیجه فرا رسیدنِ اَجَل است و زنده ماندن انسان‌ها در نتیجه نیکی‌هایشان، بیشتر از زندگی کردنشان به خاطر باقی بودنِ عمر است. [۱]
روزی امیرالمؤمن
فن کویل چیست؟
به زبان ساده اگر بخواهیم فن کویل  را تعریف کنیم ، همانطور که از نام این دستگاه مشخص است . ترکیبی می باشد از یک یا چند فن و کویل که وظیفه  اصلی آن تامین گرما و سرما محیط کار یا محل زندگی می باشد. نحوه کار فن کویل به این صورت می باشد که فن یا پروانه از طریق دمیدن هوا بر روی کویل آب گرم یا کویل آب سرد و عبور هوا از روی این کویل ها موجب گرم شدن و سرد شدن هوای محیط مورد نظر می شود. فن کویل ها اکثرا در سیستمهای دو فصلی (سرمایش و گرمایش) بکار م
//

یکی از تأکیدات شهدا که با گذشتن از جانشان، امنیت، استقلال، عزت و آسایش را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و باغیرت اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد، حفظ حجاب بوده است. کسانی که بر زمین افتادند تا دختران و زنان ایران‌زمین باوقار بایستند و با حجاب و عفتشان با دشمنان این مرزوبوم مبارزه کنند، چراکه بی‌حجابی زنان اسلحه‌ای بسیار قوی بر ضد استقلال و عزت هر مرزوبوم است چون هر جامعه‌ای که زنانشان به دنبال خودنمایی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها